Mes tikime, jog motyvuoti profesionalai pasiekia geriausią rezultatą

Paprastai Greitai Produktyviai

Mūsų vizija – sukurti paprastą, patogų ir greitą personalo valdymą, kad įvairaus dydžio įmonės pagal savo poreikius atrastų reikiamus sprendimus. Kiekviena organizacija, nesvarbu kokio dydžio, galėtų pasinaudoti naujausiomis technologijomis ir kompetencijomis.

Po covid-19 pandemijos pasaulis pasikeitė negrįžtamai. Personalo valdymo procesai turi vykti efektyviai ir be jokių apribojimų. Nesvarbu, ar darbuotojas dirba įmonės biure, ar iš savo namų, ar paplūdimyje Balio saloje.

Buriame personalo profesionalią komandą, kurią motyvuoti naudojame naujausias tendencijas ir praktikų patikrintus metodus. Dirbti mūsų kolektyve - tai tarsi savo hobį paversti darbu.

Mūsų komanda

Paulius

Įmonės vadovas

Tikiu, jog šiuolaikiniame pasaulyje personalo užduotys turi būti atliekamos per nuotolį, nesvarbu kur yra darbuotojas.

Eglė

HR specialistė

Mes esam kaip tiltai tarp vadovų ir darbuotojų. Teisės žinios ir taisyklės, yra tie įrankiai, galintys padėti susikalbėti.

Karina

HR specialistė

Visada maniau, jog personalo skyrius turi veikti tiksliai, kaip Šveicariškas laikrodis.

Aurelija

HR specialistė

Dirbant su personalu reikia nepamiršti, jog ne dokumentai, o darbuotojai yra svarbiausi.

Vilma

Projektų vadovė

Darbuotojų ir įmonės lūkesčių suderinimas yra ypatingai svarbus uždavinys. Aiškūs rašytiniai susitarimai padeda išvengti nesusipratimų.

Partneriai

Teisinės paslaugos
Personalo valdymo sistemos
Personalo valdymo sistemos
Darbo saugos specialistai
Procesų valdymo sistemos

Klientų atsiliepimai

Future Team Management rūpinasi mūsų personalo valdymu ir darbuotojų įdarbinimu. Esame sužavėti, kaip sklandžiai išorės partneris įsiklauso į mūsų poreikius ir įsilieja į vykdomus procesus. Darbuotojai jaučiasi, kaip ir dirbdami DeLonghi grupėje bet kur pasaulyje.

Ignas Liukinevičius

Džiaugiuosi turėdama personalo partnerį, kuris man, kaip Personalo vadovei, padeda atlikti reikiamus procesus ir dalinasi naujausiomis kompetencijomis.

Sandra Janulienė

FTM komanda vykdo mūsų personalo valdymo paslaugą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Jie rūpinasi viskuo: nuo atrankų iki materialaus turto paruošimo, darbuotojų atleidimo ar metinių pokalbių organizavimo. Rinkoje neradom kito partnerio, kuris siūlytų pilną išorinio personalo skyriaus paslaugą.

Rimantas Paulauskas

Mūsų nedidelei įmonei personalo administravimo paslauga padėjo efektyviai suvaldyti procesus ir gauti aukštą kokybę. Su savo resursais tai pasiekti sudėtinga.

Tomas Gabrielaitis

Darbuotojų atrankoms reikia skirti vis daugiau laiko ir išteklių. Sudėtinga yra pritraukti reikiamą kandidatų kiekį ir efektyviai juos atsirinkti. FTM komanda sėkmingai padeda mums įveikti šiuos kylančius iššūkius.

Almantas Sviklas

Pasikalbėkime apie personalo valdymo ateitį

© 2023 Future Team Management. Sukūrė Creative Partner